Serdecznie zapraszamy do współpracy z Podkarpacką Izbą Gospodarczą w zakresie organizacji oraz wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych. Organizacja szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych wymaga stworzenia odpowiednich warunków lokalowo - technicznych i wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi szkoleniowych. Oferujemy Państwu takie zaplecze, wsparte wieloletnim doswiadczeniem w organizacji tego typu przedsięwzięć.

Wysoki standard wyposażenia i najnowocześniejsze narzędzia szkoleniowe

 

Dysponujemy profesjonalnie wyposażonymi salami (50 os. i 30 os.) przystosowanymi do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, seminariów, kursów i warsztatów. W każdej z sal zapewniamy możliwość bezprzewodowego połączenia z Internetem, komplekcową obsługe multimedialną z wykorzystaniem nowoczesncych technik prezentacji i obsługi. Sale wyposażone są w system klimatyzacji oraz system automatycznych rolet dzięki czemu zapewniamy komfort w każdych warunkach pogodowych.


CENTRUM KONFERENCYNJO - SZKOLENIOWE PODKARPACKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ - ZDJĘCIA

Dogodna lokalizacja w centrum miasta, w jedny z najciekawszych architektonicznie obiektów

 

Nasza lokalizacja jest dogodna zarówno dla podróżujących środkami komunikacji publicznej, jak i dla osób poruszających się autem. Znajdujemy się w odległości ok. 300 m. od dworca autobusowego i kolejowego. Posiadamy własne zaplecze parkingowe. Budynek, w którym się mieścimy, jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Posiada między innymi podjazd z ulicy do holu budynku, windę oraz specjalnie zaprojektowane toalety.

 

Na życzenie zamawiającego zapewniamy obsługę cateringową.

 

Szkolenia i konferencje zorganizowane w Podkarpackiej Izbie Gospodarczej to gwarancja wysokiej jakości i prestiżu organizowanych spotkań oraz wzmocnienie wizerunku Waszej firmy w relacjach z partnerami biznesowymi, Klientami i współpracownikami.


Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!


Podkarpacka Izba Gospodarcza
38-400 Krosno, ul. Tysiąclecia 3
tel./fax 13 43 234 47, tel. 13 43 695 90
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 ksuPosiadamy rejestrację w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na świadczenie usług informacyjnych, szkoleniowych i doradczych o charakterze ogólnym w ramach KSU dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. nr ośrodka KSU 09/10/2005/170

 

iso Posiadamy Certyfikat Systemu Jakości Nr 228/5/SZJ/2015 wydany przez ZETOM-CERT Sp. z o.o. (PN-EN ISO 9001:2009)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

unia-belka

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013

Inwestujemy w rozwój województwa podkarpackiego